Patarimai, kaip išvengti, kad pigi kelionė netaptų brangia (1 dalis)

Pigus skrydziai ne visada būna pats pigiausias būdas nukeliauti į savo atostogų šalį, kurią norėjote jau senei aplankyti. Kiek pastebėjau gana dažnai žmonės įsigiję bilietą, dar prieš kelionę džiūgauja, kaip pigiai jie jį įsigijo, tačiau kai paklausi po keliones kiek kainavo kelionė – to džiugesio nebelieka. Per kelionę tiek atsirado papildomų išlaidų, kad atostogos jau nebesigavo tokios pigios. Pastebėkite, kad po kelionės žmonės nebedžiūgauja ir nesako: vat kaip pigiai pailsėjome! Kartais atostogų metu žmonės per daug atsipalaiduoja ir išleidžia daug daugiau nei atostogoms – dažniausiai išleidžiami ir kiti pinigai).

Šiame straipsnyje duosiu kelis patarimus, kaip išvengti nepagrįstų ir nereikalingų išlaidų, kurios atsiranda kelionės – atostogų metu. Gi visos šios išlaidos yar suvaldomos gana paprastai ir nesudėtingai!

„Dažniausiai išlaidos prasideda dar prieš kelionę“. Taip, tai tiesa. Kaip minėjau ankstesniuose straispniuose, niekada iš anksto nesidžiaukite kai įsigijate pigų lėktuvo bilietą. Faktas yra tas, kad pigių skrydžių bendrovės, parduoda pigius bikietus, tačiau, kad nepatirtų nuostolių, juos kompensuoja kitais mokesčiai, tokiais kaip: draudimo mokestis, aptarnavimo ar administracinis mokestis ir pan. Todėl, visada įsiskaitykite į sąlygas kai perkate lėktuvo bilietą. Taip pat, ši taisyklė galioja ir jau būnant oro uoste. Gi visada oro uoste yra tokių parduotuvių, kurių nėra mūsų didžiuosiuose prekybos centruose ir dėl šios priežasties užsimanome kanors įsigyti, jau gal net neišskridę sugalvojame nupirkti lauktiuvių šeimai, draugams ir šiaip artimiesiems. Čia būtų elementari taupymo taisyklė: nepirkti tokiose parduotuvėse, jose niekada nebūna pigiau nei mūsų parduotuvėse, o prekės tikrai niekuo neypatingos, toje šalyje į kuria keliaujate atostogų tikrai rasite daug geresnių ir originalesnių lauktuvių. Kita  vertus, kartais gali pasirodyti, kad oro uosto parduotuvėse tos pačios prekės, kurių yra ir mūsų prekybos centruose, kainuoja pigiau, tačiau dažniausiai pirksite ne vieną prekę ir suma susidarys tikrai nemaža (žinau tai iš savo asmeninės patirties).

„Neišlaidaukite ir skrydžio metu“. Skrydžio metu visada gausite reklaminį žurnaliuką, kuriame bus pilna įvairiausių prekių, nuo maisto iki kvepalų, laikrodžių ir pan. Kainos ten tikrai didžiulės! Tikrai nepirkite ten esančių prekių – jos ten žymiai brangesnės nei yra ištikrųjų. Taip pat, neklausykite kaip įkalbinėja (kiekvieną kartą praeinant klausia ar nieko nenorite) į ka nors įsigyti. Taip pat nepasiduokite manijai kanors užsisakyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *