Linksmos dovanos – vitamino C gamyba

Juokas – pats geriausias vaistas, kurio pagalba galima nugalėti tiek fizines, tiek psichines ligas. Kuomet jo galime gauti nemokamai kasdien bendraudami su kitais žmonėmis, skaitydami ar žiūrėdami į savo augintinius, reikia naudotis proga ir semtis jo kuo daugiau. Į namus atėjus linksmai šventei, taip pat rekomenduojama būti kuo mažiau konservatyviems ir leisti draugui, žmonai, vaikui pasimėgauti šypseną keliančiais siurprizais. Smagios dovanos niekada nepalieka abejingų, nes jos įpareigoja padovanoti kažką labai asmeniško, tačiau tuo pačiu ne per daug intymaus. Juk nenorite niekam dovanoti eilinio įprasto puodelio ar žvakės, tačiau kartais laiko trūkumas priverčia elgtis būtent taip. Tad kodėl pamirštate internetines parduotuves, kuriose apstu nuostabiausių pasiūlymų? Keliaujame pasižvalgyti po įvairių švenčių ir jo siūlomų dovanų repertuarą.

  • Vestuvės – linksmos šventės, tad jose turi būti įteikiamos ir linksmos dovanos. Originali dovana pirmai pradžiai: buities technika, kuri pasižymi juokingomos funkcijomis. Galbūt reikia puodo? Deja, jis su skylėmis. Padoraus puodelio? Įpylus vandens pradeda ryškėti nepadorūs vaizdai… Internetinė jūra siūlo labai įvairių pasirinkimų galimybę – svarbiausia ieškokite ir raskite.
  • Gimtadienio proga galite nustebinti savo draugus įteikdami jiems servetėlės – dolerius. Juk esate turtingas, gale nosytę išsipūsti tiesiai į šimtines. Dovanotojai ir svečiai supras, tačiau taip pasielkite viešajame transporte. Čia tai bus juoko, kurį sukels linksmos dovanos.
  • Seneliams galima padovanoti dušo galvutę, kuri atrodo kaip retro telefonas. Net ir pastarieji dabar naudojasi mobiliaisiais, tad argi ne smagi dovana tai būtų? Arba radiją, kuris įtaisytas į kraną. Nuo šiol lietuviškiausia iš lietuviškiausių muziką kartu su seneliais keliaus net į vonia!

Linksmos dovanos padės pagaminti daug vitamino C. Originaliausiomis lieka tos, kurias gebate padaryti pats. Tai rodo ne tik kūrybiškumą, bet ir atsidavimą asmeniui, laiko radimą vien jo dovanos gamybai. Net ir kvailiausias savadarbis atvirukas gali būti labai didelis džiaugsmas artimam žmogui. Retas įvertina savo svajones materialine išraiška. Jei to nedarote pats, kodėl manote, jog daro jūsų draugai? Linksmos dovanos pradžiugins kiekvieną, tad pasitelkite savo fantaziją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *