Auto supirkimas aktyviausias žiemos metu

Žiema yra toks metų laikas, kada labai dažnai susiduriame su automobilio prižiūrėjimo problemomis. Netinkamas rūpinimasis gali ne tik neištaisyti senų klaidų, bet dar ir sukurti naujas. Dažnai vyrai šypsosi matydami, jog moteris pasiėmusios karšto vandens pūslę juo aplieja suledėjusi stiklą, taip bandydami atitirpinti. Tiesa ta, kad tokios išdaigos nepavyks. Kad netektų gabenti savo transporto priemonės į tą vietą, kur kabo iškaba „Superkame automobilius“ mokėkite jais naudotis žiemą. Tiesa ta, kai žmonių norinčių priduoti ypač padaugėja pavasarį, kuomet pastebimos žiemos padaryti nusikaltimai jūsų transporto priemonei.

Artėjant žiemai privalote patikrinti visą transporto priemonę nuo padangų iki akumuliatorių. Dažnai neatkreipus dėmesio net į mažiausius gedimus, kaip pavyzdžiui – lemputės nedegimas, galima susilaukti didelių nuobodų ar dar blogiau – padaryti avariją. Kad automobilių supirkimas netaptų jūsų mašinos ateitimi, turi atidžiai su ja elgtis žiemos metu.

  • Kaip jau minėjau ledą bandyti atitirpdyti naudojant karštą vandenį jokiu būdu negalima. Paprasčiausiai įjunkite variklį ir nukreipkite šiltą vėjelį į langus. Taip pat paėmę specialų gremžtuką stenkitės ledo likučius pašalinti iš išorės. Per didelis karšto vandens kiekis galėjo net sugadinti stiklą nepastebimai. Tuomet būtų reikėję keisti tikrai daug kainuojantį priekinį stiklą arba keliauti tiesiai į vietą, kur automobiliu supirkimas tampa tikru malonumu.
  • Žiemos metu nepamirškite profilaktiškai plauti savo transporto priemonės. Prie mašinos apačios prilimpa druskos, kurios graužia automobilio metalą ir juolab dažus. Daugelis apie plovimą tiesiog nepagalvoja, nes kažkodėl žaidimai su vandeniu asocijuojasi tik žiemos metu. Profilaktiškai plaudami transporto priemonę palaikysite ją sveiką.
  • Žiemos metu rekomenduojama mašinos tarpus sutepti silikoninėmis medžiagomis. Jos padeda išvengti ledo, kuris dažnai susidaro tarpuose. Taip pat pakeiskite visus skysčius neužšąlančiais.

Automobilių supirkimas gali būtų labai skaudi procedūra, jei prieš šaltąjį sezoą jums teko puikiai juo džiaugtis, o po jo rieda ašaros, nes mašina labai rimtai susirgo. Kad ateityje tai nepasitaikytų prižiūrėkite savo transporto priemonę. Būtinai pakeiskite jai padangas. Jos tarsi batai mums.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *