Prezervatyvų skaičiai, kurie gali nustebinti kiekvieną

XVI amžiuje atsirado įmautė, kuri buvo pristatoma, kaip uždangalas galintis padėti išvengti sifilio. Pirmasis bandymas buvo padarytas iš lino, vėliau iš gyvūnų žarnų ir odos. Juokingas faktas, jog istoriniai šaltiniai teigia, kad prezervatyvus naudojo ir garsusis meilužis Kazanova. XIX amžiuje išrastas prezervatyvų prototipas paplitęs iki dabar: jį paskatino atsirasti skysto lateksto išradimas. Jau porą amžių ši priemonė muša visas populiarumo viršūnes. XX amžiaus dešimtajame dešimtmetyje išrasti prezervatyvai moterims tiesiog neprilipo, tad labai dažnai apie juos nėra žinoma, nors tiesa, rinkoje jų rasti galite. Akivaizdu tai, jog lateksas dėl savo pigumo, o tuo pačiu ir patogumo padėjo šiai apsisaugojimo priemonei tapti labai populiaria. Tiesa ta, jog yra žmonių, kurie yra alergiški lateksui, tačiau jiems siūlomi prezervatyvai iš kitų medžiagų, kurios taip pat puikiai apsaugo ir prisitaiko. Nuolat stengiamasi tobulinti prezervatyvų sudedamąsias dalis ir kurti tokias medžiagas, kuris būtų kuo plonesnės ir užtikrintų didesnį malonumą. Deja, kuo medžiaga plonesnė, tuo ji greičiau plyšta. Tačiau išradėjai nestovi vietoje ir kuria vis naujas priemones, kurios gali padėti apsisaugoti nuo nelaukto nėštumo. Daugeliu atveju tai būna paprasčiausiai patobulinti prezervatyvai, kadangi pastarųjų populiarumą nurungti yra gana sunku.

XX amžiaus dešimtajame dešimtmetyje atsiranda nauja prezervatyvų rūšis, kuriuos būtų galima įvardyti, kaip origami. Jie pasižymi įvairiausiais papuošimais, taip padėdami pajusti didesnį malonumą. Tiesa tokia, taip galima nušauti du zuikius vienu šūviu: ir malonumas jaučiamas, ir apsisaugojimas garantuotas. Galbūt ne 100 % reikšme, tačiau tikrai labai aukšta. Įvairiausi papuošimai skirti prezervatyvams atlieka dar ir malonumo didinimo funkciją, kuri padėjo juos išpopuliarinti galutinai. Tai tarsi užtvirtinimas, jog rinka niekada nepraras vartotojų. Juokinga tik tai, kuo daugiau vartotojų, tuo mažiau vartotojų. Tiek tiesa tokia, jog žmonių pasaulyje daugėja, tad nenuostabu, jog prezervatyvai tampa puikia priemone demografijai stabdyti.

Prezervatyvai savo pasirinkimo galimybės yra labai paplitę. Kiekvienas gali rasti labiausiai jam tinkantį variantą. Ieškokite ir atrasite tai, kas geriausiai išpildys jūsų lūkesčius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *