Automobilių remontas Kaune

Automobilių remonto dažnai prireikia ne tik transporto priemonei senstant, bet, žinoma, ir papuolus į eismo įvykį.  Kartais vairuotojas tenori savo automobilį patikėti specialistų apžiūrai vien dėl pavienių defektų, natūraliai atsiradusių gedimų, tačiau pasitaiko, kai savo transporto priemonę tenka patikėti į geras rankas ilgam – po įvairių eismo įvykių. Toli gražu  ne kiekvienas autoservisas Kaune tenkina reikliausio kliento poreikius.

Kaip atrodo autoserviso  klientas?

Kiekvienas vairuotojas skirtingas, vairuoja skirtingos markės ir vertės automobilius, automobilio priežiūrai skiria nevienodai priežiūros ir lėšų, todėl ir poreikiai kiekvieno skirtingi. Vieniems pakanka vadinamojo „garažo“ tipo serviso, kur daugybę metų šiame darbe besisukantys vyrukai puikiai išmano savo darbą. Paprastai tokius servisus renkasi mažesnių pajamų vairuotojai, senesnių markių automobilių savininkai. Kokybe  rezultatas paprastai nenusileidžia prestižinėms įmonėms, o jei žmogus didelės reikšmės neteikia tam, kad automobilis po tokių „garažo“ remontų  ne visada būna blizgantis ir švarus, tai tokio serviso pasirinkimas gali būti ypač ekonomiškas variantas. Tačiau yra ir kita dalis vairuotojų. Dažniausiai tai daugiau pajamų turintys žmonės, vairuojantys brangesnių markių, didesnės vertės ir naujesnius automobilius. Jie paprastai  pirmenybę teikia tik oficialioms įmonėms, dažnai net dirbančioms tik su konkrečiomis automobilių markėmis.  Yra tokių vairuotojų, kurie pasakytų, jog jiems negana, kad kiekvienas autoservisas Kaune gali pasigirti puikiais darbuotojais, jiems svarbu, kad jų automobilis būtų atiduotas į tokių specialistų rankas, kurie yra praėję įvairius kvalifikacijos kėlimo kursus, nuolat tobulinasi, turi geras žinias konkrečiai apie jų transporto priemones ir su jomis elgiasi taip, lyg šios būtų krištolinės brangenybės.

Koks autoservisas yra geras?

Atlikus bendrą apklausą, paaiškėjo, kokį servisą vidutinis Laikinosios sostinės vairuotojas laiko geru. Buvo pakalbinta beveik šimtas skirtingą vairavimo stažą, automobilius ir vairavimo kultūrą turinčių vairuotojų ir paaiškėjo, kad bene kiekvienas autoservisas Kaune atitinka jų poreikius. Savo automobilį jie patikėtų tiems specialistams,  kurie turi didelę darbo patirtį, nuolat tobulintųsi. Servisas turi garantuoti kokybišką darbą, greitą aptarnavimą ir kad visad pasiūlytų kažką tokio, ko negali pasiūlyti nei vienas kitas autoservisas Kaune.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *