Sąlygos, kurios įpareigoja elektroninę prekybą

Kiekviena parduotuvė, visiškai nesvarbu ar ji yra realiame pasaulyje ar virtualiame, egzistuoja remdamasi tam tikrais įstatymais, kurių privalo paisyti tiek pirkėjas, tiek parduotuvės savininkas. Glaudus ir draugiškas bendradarbiavimas padės išspręsti nesusipratimus, taip pat surasti patį geriausią ir labiausiai priimtiną sprendimą. Abi šalys įsipareigoja laikytis įstatymų, kuriais remiantis parduotuvė egzistuoja. O jos savininkas gyvena remdamasis Lietuvos Respublikos aktais. Taigi, visas bendradarbiavimas yra legalus ir geriausia jei įvertinus visas sąlygas jomis bus naudojamasi. Tam tikri teisės aktai kur kas palengvina visą elektroninės parduotuvės egzistavimą. Pavyzdžiui, jei rūbai internetu, kuriuos jūs pardavinėjate susilaukė kokios nors kritikos dėl dydžių, kokybės ar panašiai remiantis sąlygomis, kurios išdėstytos svetainėje galima kontraargumentuoti.

Didžiojoje dalyje lietuviškų internetinių parduotuvių pirkėjais gali būti tik asmenys sulaukę pilnametystės. Tai galioja ne visose parduotuvėse, tačiau paprasčiausiai toks amžiaus cenzas padeda fizinius asmenis traktuoti kaip gerai įvertinančius savo galimybes įsigyti prekę ir veltui nesivelti į konfliktus, kuomet prekės gauti negalima dėl per jauno amžiaus. Bet kurioje elektroninėje parduotuvėje pirmiausia turite užsiregistruoti: būtinai įveskite tik savo duomenis ir patikrinkite ar viską atlikote be klaidų.

Pirkėjas įsipareigoja, jog laiku sumokės už pasirinktas prekes. Tai padarys pervesdamas visą sumą arba sumokėjęs ją kurjeriui dar prieš paimdamas prekę į rankas. Jei pirkėjas sumokėjęs už prekę pakeičia gyvenamąją vietą turi kuo skubiau pranešti tai elektroninės parduotuvės personalui, kitaip ne vietoje pristatyta prekė bus ne savininkų atsakomybė. Savininkas išsiunčia prekę tik tada, kai gauna visą reikiamą pinigų sumą. Įprastai dalimis už drabužį nepriima mokėti. Nebent perkate didelį kiekį, o ir tokiu atveju reikia konsultuotis individualiai.

Pardavėjas įsipareigoja pateikti kokybišką drabužį. Siunta jus pasieks vos per kelias dienas nuo pinigų apmokėjimo. Užsakyti vyriški megztiniai jūsų namuose bus iškart kai tik apmokėsite prekę, kadangi lietuviškos elektroninės parduotuvės visus daiktus ar drabužius turi kartu su savimi, tad tekti paprasčiausiai neteks.

Jei iškils kokių nors problemų, kuo skubiau kreipkitės nurodytais telefonais. Atsižvelgiant į jūsų skundą bus ieškomas pats geriausias ir abiems šalims priimtinas sprendimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *