Faktai apie seksą, kurių kurių jūs nežinojote

Jei seniau kalbos apie seksą buvo gana uždaros, tai šiuo metu pasakotis apie savo nuotykius darosi visiškai normalu. Juk tai labai svarbus procesas gyvenime, tad laikas nusimesti drovumo skraistę ir garsiai prabilti, kad seksas mums patinka. O kadangi juo mėgautis norime kur kas dažniau nei susilaukti vaikelio – durex prezervatyvai padės džiaugtis malonumu be jokios baimės. Tiesa, seksas yra cheminė reakcija, kuri padeda pajusti malonumą, tačiau dažniausiai būtent čia ir pasibaigia mums žinoma informacija. O gal norite pakelti antklodę ir sužinoti kiek daugiau?

  • Įdomus faktas: žemėje kiekvieną sekundę įvyksta apie 3 000 lytinių aktų. Matyti kad žmonėms tai labai patinka. Tačiau kokia jų maža dalis stengiasi pradėti vaikelį? Kad neatsitiktų tai ko neplanavote – prezervatyvai padės.
  • Nuo 8 iki 9 valandos ryto – žmogaus organizme hormonai yra patys aktyviausi. Būtent tuo metu ir rekomenduojama mylėtis. Rytinis seksas ne mitas – juo iš tiesų rekomenduojame mėgautis.
  • Suskaičiuota, kad internetinėje erdvėje galima rasti beveik 5 milijonus pornografijos tinklalapių. Keisčiausia, kad didesnė tikimybė į savo kompiuterį gauti virusą iš religinių puslapių, o ne tuose, kur galite pamatyti lytinius aktus.
  • Mokslininkų tyrimai parodė, kad reguliarus seksas gali padėti išvengti kai kurių ligų. Infarktas yra viena iš jų.
  • Įdomus faktas, kurį atliko savo srities specialistai ir įrodė, kad didžioji dalis vyrų svaigsta dėl moterų su stiuardesės uniforma. Kiti tyrimai parodė, kad vyrams begalo seksualios tinklininkės. Logiška, pirmuoju atveju toks susižavėjimas remiasi į nepasiekiamumą, o antruoju į nuostabiai ištobulintą kūną, kurį galima matyti visu gražumu,
  • Atlikti tyrimai parodė, kad moterys daug greičiau praranda aistrą savo partneriui nei vyrai savo moterims. Tad galima drąsiai sakyti, kad atšalusių santykių kaltininkėmis dažniausiai pirmiausia būna moterys. Vyrai su tuo sutiktų. O kaip, Jūs, damos?
  • Orgazmo metu, žmogus vidutiniškai įkvepia ir iškvepia apytikriai 40 kartų. Skaičius neįtikimai didelis.

Kai kurie faktai tikrai labai įdomus ir priverčia susimąstyti. Galiausiai, seksas tikrai padeda atsipalaiduoti ir maloniau praleisti laiką. Geriausias vaistas nuo galvos skausmo – seksas su artimu žmogumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *