Kiek kainuoja įsteigti individualią įmonę?

Dauguma žmonių vis dažniau pagalvoja apie nedidelį, bet nuosavą verslą. Iš tiesų, tai puikus pasirinkimas norint save realizuoti, nuosavas verslas suteiks galimybę turėti daugiau laisvės bei nebūti priklausomam nuo darbo valandų. Tačiau nors ir daugelis svajoja apie nuosavą verslą ir jo privalumus, nemaža dalis žmonių yra linkusi atsisakyti savo svajonės vien dėlto, jog nežino kiek apytiksliai lėšų gali prireikti naujo verslo kūrimui. Nors spaudoje yra nemažai rašoma, kiek gali kainuoti UAB steigimas ir imoniu steigimas, panagrinėsime kiek gali kainuoti individualios įmonės kūrimas.

Jei norite įsteigti individualią įmonę, netrukus sužinosite, kokie bus pagrindiniai veiksniai, kurie pareikalaus iš jūsų lėšų.

Steigimo dokumentai

Palyginti su kitais veiksniais, steigimo dokumentai nekainuos daug. Turėsite sumokėti notarui už kai kurių dokumentų paruošimą bei patvirtinimą.

Patalpos, kuriose bus vykdoma veikla

Tam, kad galėtumėte vykdyti veiklą, jums prireiks patalpų. Yra daug variantų, kaip įsigyti patalpas: jas galite nuomoti, nusipirkti arba panaudoti jau turimas patalpas. Žinoma, patalpų dydis priklausys ir nuo to, kokia veikla jūs ketinate užsiimti. Jei norite turėti jaukią papuošalų parduotuvėlę, tuomet jums prireiks nedidelių patalpų, tačiau jei svajojate apie restoraną, kepyklą, tuomet jums reikės kur kas daugiau erdvės. Taigi, suma, kuri teks išleisti patalpoms, priklausys nuo jų dydžio bei būklės.

Reikalinga įranga

Nesvarbu kokią veiklą ruošiatės vykdyti, jums prireiks ir įrangos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *